SDI

nástroj individuálního profilování týmů

Nové cíle, členové týmu různých typů, změna rolí, struktury a odpovědnosti, které jsou dnes v práci běžnou realitou, vytvářejí stres, konflikty a další problémy v pracovních vztazích na všech úrovních. SDI odhaluje základní příčiny těchto problémů a konfliktů, tak aby lidé mohli smysluplně a trvale přizpůsobovat svůj styl spolupráce ostatním.

SDI je skvělý nástroj pro porozumění motivům a hodnotám, které ovlivňují naše chování.

Workshop je částečně v češtině a částečně v angličtině, kde s námi bude sdílet své zkušenosti Davorka Tolic - zástupce Gentisu, který je certifikovaným partnerem SDI pro střední Evropu. Na místě bude pro zájemce připravena tlumočnice.

english version

Kdy: 22. 5. 2018
Kde: Praha (místo upřesníme přihlášeným v pozvánce); osobně na workshopu nebo on-line v rámci live webinar (9:00 - 11:30)
Cena: 500 Kč (bez DPH)
Určeno pro: personalisty, HRM, lektory a konzultanty

Více o SDI®

SDI je jedním z světových nástrojů individuálního profilování týmů. To, co dělá tento nástroj odlišným je fakt, že se soustředí na motivaci lidských aktivit. Je to rychlé, zábavné a vhodné pro kohokoliv ve Vaší organizaci. Je to přesné a hlavně to funguje!

Více než 40 let již SDI napomáhá modelovat správná zaměstná­ní pro lidi všude na světě tím, že mění vztahy za účelem zlepšení výsledků.

Co se dozvíte

  • Pohled na svůj profil
  • Lepší pochopení motivů a chování své i ostatních
  • Interaktivní a zábavný proces objevování sami sebe
  • Zkušenosti s použitím nástroje SDI v rámci nastavení skupiny
  • Nové nápady, jak zlepšit vztahy (soukromé a profesní)
  • Zkušenosti aplikace SDI v různých prostředích
  • Osvědčené postupy a možné aplikační nástroje
  • Návrhy, jak lze SDI použít ve vlastním prostředí

Magdaléna Prunerová

Magdaléna Prunerová je senior konzultant, trenér, kouč a jednatel MgC Group. Zaměřuje se především na vzdělávání a rozvoj osobnosti a týmové spolupráce pro management.

Davorka Tolic

Lektorka a školitelka SDI pro Gentis Ltd, Záhřeb v Chorvatsku. Pořádá skupinové workshopy, školení workshopy a individuální poradenství. Zaměřuje se na osobní a organizační rozvoj klientů v zahraničí. Provádí certifikační školení, podporuje facilitátory v celém regionu a využívá nástroje SDI pro různé účely v oblasti individuálního rozvoje a řízení vztahů.

Přihláška na kurz (Signup form)

Úhrada kurzu musí být provedena před datem jeho konání
(The payment must be made before the event)
Storno podmínky: 14 dní a méně dní před konáním akce 50% storno poplatek; 7 dní a méně před konáním akce 75% storno poplatek
(Cancellation policy: 14 days and less before the event - 50% cancellation fee; 7 days and less before the event - 75% cancellation fee)

Odesláním objednávky souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti MgC Group (I have read and accept the terms & conditions)