Magdaléna Prunerová

  • Nezávislý konzultant, kouč a trenér
  • Top C s.r.o. – country manager
  • Crowne Plaza (Praha) – tréninkový manažer
  • Hotel Hilton (Praha) – tréninkový manažer
  • Sun Franchise Systems – tréninkový manažer (Praha, New Jersey)
  • Made in… (Publicity) s.r.o – projektový manažer
  • Univerzita Jana Amose Komenského

Magdaléna Prunerová je senior konzultant, trenér, kouč a jednatel MgC Group. Zaměřuje se především na vzdělávání a rozvoj osobnosti a týmové spolupráce pro management. Má dlouholeté praktické osobní zkušenosti se vzděláváním a Tvorbou vzdělávacích plánů pro vrcholný a střední management, stejně jako pro obchodníky, interní lektory a mentory i servisní personál. K jejím oblíbeným tématům patří osobní management, interní komunikace, zavedení a trénink interních lektorů a prezentační dovednosti.

Vybrané semináře a školení:

Institut pro všeobecné vzdělávání v Praze (specializace mez. vztahy, moderní historie a politologie), Leadership Excellence (Management Center Europe, Brusel), Coaching in Management (Management Center Europe, Brusel), Personnel Efficiency (individuální rozvoj zakladatelem Bert van Driel, Amsterdam), certifikace MBTI (Oxford Psychological Press), Miller Heimann Strategic Selling (KP2 Germany), Business Performance System (Gazing Performance Systems, London), Callisto – systemický koučink, Praha.

Reference:

Hilton, Crowne Plaza, Mövenpick Hotel, Mercedes Benz, OBI, Škoda Auto, Amway International, OMV, Novartis, OREA Hotels, SKANSKA, Novartis, SLK Piešťany, Trens, Miba Steeltec, Miba Sinter, MIBA AG, Bauhaus, DHL, Shell Aviation, Léčebné lázně Mariánské Lázně, Ahold, Still, ADP Global View, VELUX, Xerox, ISS, Johnson Controls, WNT, BMW – Invelt, Hyundai Motor Czech, LEGO, Rossmann, XO foods, mBank, Volvo, Mandarin Oriental

Zájmy:

Lyžování, cyklistika, psychologie, rodina