Employer branding

Lze Employer branding změřit a ovlivnit? ANO!
…staňte se preferovaným zaměstnavatelem.

Až 47% zaměstnanců zvažuje odchod od svého zaměstnavatele.
Seznamte se s konkrétními nástroji, které Vám pomohou změřit aktuální nastavení Vašich zaměstnanců, pomohou je udržet a přilákají nové.

Jak budovat
firemní
kulturu

Dana Lorincová

Dana Lörincová

Egita Renovica

Egita Renovica

Co se dozvíte 7.6. ve vystoupení těchto dvou HR odbornic?

Pokud nevíte nebo víte a chcete si ověřit, jakou firemní kulturu a jakou pověst má Vaše firma, zkrátka jakou asociaci o firme vytváříte na trhu?
Ukážeme Vám, jak získat zpětnou vazbu od zaměstnanců nebo v rámci Vámi určené skupiny i jinak, než klasickým dotazníkem! Proč to dělat jinak, když se to odjakživa dělá seznamem otázek se škálou spokojen – nespokojen? To a mnoho dalšího se dozvíte v naší prezentaci v rámci Business meetingu Časy se mění aneb jak zvládat změny.

Dano, jaký je Váš názor na změny ve společnostech a jejich význam?

„Změny ve společnostech jsou přirozenou reakcí na měnící se realitu a tedy na zastaralé nefunkční prvky. Změna odráží úsilí každé společnosti adaptovat se na čím dál rychlejší změny a uspět z dlouhodobého hlediska.“

Egito, co je podle Vás zásadní při práci se změnou?

„Komunikace, komunikace, komunikace smyslu změn!!! I těm zaměstnancům,  kterých se změna přímo netýká!!!“

Dana Lörincová (MgC Group) je senior HR manažerka, personální konzultantka, členka dozorčí rady neziskové organizace. Zaměřuje se na oblast budování značky zaměstnavatele, firemní kulturu a hodnoty, nastavování a optimalizaci HR procesů a, interních směrnic a podporu vztahů se zaměstnanci. Má dlouhodobé zkušenosti s náborem a výběrem zaměstnanců, adaptačními programy, nástupnickým a talentovým plánováním, rozvojem leadership skills. Působí jako externí hodnotitel AC/DC, v rámci akvizic společností se podílela na integraci zaměstnanců do nové firemní kultury a sjednocení procesů.
Egita Renovica (Engage Hill) se v oblasti personalistiky pohybuje více než 30 let. Pracovala jako HR Manager/Director v mezinárodních společnostech (npr. TNT Express, Bertelsmann A.G.). Je spoluautorem produktů Balance Management (HR) a ColourMind (marketing). V ČR žije a pracuje v od roku 1992, v Engage Hill pracuje od roku 2007.

Toto a mnoho dalších zajímavých a aktuálních témat naleznete na Business meetingu Časy se mění aneb zvládání změny