SDI

nástroj individuálního profilování týmů

Tuto akci jste již bohužel nestihli, ale pokud máte zájem o toto téma, kontaktujte nás pro individuální domluvu!

Nové cíle, členové týmu různých typů, změna rolí, struktury a odpovědnosti, které jsou dnes v práci běžnou realitou, vytvářejí stres, konflikty a další problémy v pracovních vztazích na všech úrovních. SDI odhaluje základní příčiny těchto problémů a konfliktů, tak aby lidé mohli smysluplně a trvale přizpůsobovat svůj styl spolupráce ostatním.

SDI je skvělý nástroj pro porozumění motivům a hodnotám, které ovlivňují naše chování.

Workshop je částečně v češtině a částečně v angličtině, kde s námi bude sdílet své zkušenosti Davorka Tolic - zástupce Gentisu, který je certifikovaným partnerem SDI pro střední Evropu. Na místě bude pro zájemce připravena tlumočnice.

english version

Kdy: 22. 5. 2018
Kde: Praha (místo upřesníme přihlášeným v pozvánce); osobně na workshopu nebo on-line v rámci live webinar (9:00 - 11:30)
Cena: 500 Kč (bez DPH)
Určeno pro: personalisty, HRM, lektory a konzultanty

Více o SDI®

SDI je jedním z světových nástrojů individuálního profilování týmů. To, co dělá tento nástroj odlišným je fakt, že se soustředí na motivaci lidských aktivit. Je to rychlé, zábavné a vhodné pro kohokoliv ve Vaší organizaci. Je to přesné a hlavně to funguje!

Více než 40 let již SDI napomáhá modelovat správná zaměstná­ní pro lidi všude na světě tím, že mění vztahy za účelem zlepšení výsledků.

Co se dozvíte

  • Pohled na svůj profil
  • Lepší pochopení motivů a chování své i ostatních
  • Interaktivní a zábavný proces objevování sami sebe
  • Zkušenosti s použitím nástroje SDI v rámci nastavení skupiny
  • Nové nápady, jak zlepšit vztahy (soukromé a profesní)
  • Zkušenosti aplikace SDI v různých prostředích
  • Osvědčené postupy a možné aplikační nástroje
  • Návrhy, jak lze SDI použít ve vlastním prostředí

Přihláška na kurz (Signup form)

Úhrada kurzu musí být provedena před datem jeho konání
(The payment must be made before the event)
Storno podmínky: 14 dní a méně dní před konáním akce 50% storno poplatek; 7 dní a méně před konáním akce 75% storno poplatek
(Cancellation policy: 14 days and less before the event - 50% cancellation fee; 7 days and less before the event - 75% cancellation fee)

Odesláním objednávky souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti MgC Group (I have read and accept the terms & conditions)

Osobní údaje účastníka vyplněné a odeslané ve formuláři v rozsahu jméno, příjmení, poštovní/fakturační adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa, obchodní firma, sídlo zaměstnavatele a pracovní zařazení budou zpracovány společností MgC po dobu 3 let a bezpečně uloženy v souladu s podmínkami zákona o GDPR č. 101/2000 Sb. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím stranám, pouze v případě přihlášení do kurzu Lektor dalšího vzdělávání NSK budou osobní údaje účastníka předány zpracovateli Ministerstvu školství a mládeže za účelem administrace závěrečné zkoušky. Osobní údaje účastníka veřejných kurzů budou použity pro obchodní účely: zpracování registrace účastníka, prezenční listiny, vystavení faktury, pro komunikaci s účastníkem, pro zasílání informací týkajících se objednaných služeb. Účastník může společnost MgC telefonicky nebo e-mailem požádat o výpis, změnu či smazání svých osobních údajů.
(The personal data of a participant filled in and sent via the form above (name, surname, postal/billing address, phone number, e-mail address, company name, company address and job title) will be processed by MgC Group for 3 years and safely stored in accordance with GDPR and Czech Act No. 101/2000. Personal data will not be provided to third parties. In case of enrollment in the NSK course, the personal data of the participant will be handed over to the Ministry of Education and Youth to administer the final exam. Personal data of a participant will be used for business purposes: processing a participant's registration, attendance list, issuing an invoice, communicating with the participant, sending information regarding ordered services. The participant may request, by telephone or e-mail, the listing, modification or deletion of their personal data by MgC.)

Magdaléna Prunerová

Individuální a týmová  konzultantka, facilitátorka, trenérka, koučka, mediátorka a jednatelka MgC Group. Zaměření: tvorba strategických rozvojových plánů pro jednotlivce i skupiny, facilitace workshopů zaměřených na změnu přístupu, leadership vs. mangement, remote management, rozvoj osobnosti pro top management Tvorba konceptů pro: vedení a motivace týmů, tribal leadership, analýza motivačních systémů hodnot, workshop-design, implementace a rozvoj lektorů, typologie osobnosti, nastavení firemní kultury Má dlouholeté  praktické osobní zkušenosti v oblasti managementu, projektového řízení a vývoje a implementace trendů ve vzdělávání dospělých. Je výzkumným pracovníkem katedry řízení České zemědělské univerzity a zakladatelkou R&D Center při MgC. Lektorkou od roku 2001

Davorka Tolic

Lektorka a školitelka SDI pro Gentis Ltd, Záhřeb v Chorvatsku. Pořádá skupinové workshopy, školení workshopy a individuální poradenství. Zaměřuje se na osobní a organizační rozvoj klientů v zahraničí. Provádí certifikační školení, podporuje facilitátory v celém regionu a využívá nástroje SDI pro různé účely v oblasti individuálního rozvoje a řízení vztahů.