No stress!

Stres je stav organismu, který je obecnou odezvou na jakoukoliv výrazně působící fyzickou nebo psychickou zátěž. Pracovní stres patří k jedné z nejčastějších příčin zdravotních problémů. Dle průzkumu více než polovina zaměstnanců tvrdí, že pracovní stres je na jejich pracovišti běžným jevem. Blíží se doba, kdy povinností zaměstnavatelů bude vytvořit antistresové pracoviště. Připravte se na to a buďte připraveni na tuto legislativní změnu, která je platná už v mnoha okolních státech a čeká i nás v ČR.

Kdy: listopad 2019
Kde: Praha (místo bude upřesněno)
Cena: 3 990 Kč (bez DPH)
Určeno pro: personalisté, majitelé, jednatelé společností a manažeři se zájmem o blaho svých podřízených :)

Obsah kurzu

  • Vyplnění on-line dotazník na zvládání stresu, získání konkrétních osobních výsledků
  • Během workshopu práce s reálnými výstupy z dotazníku
  • Seznámíte se s tím jaké strategie využívat pro zvládání stresu
  • Zjistíte, kterým strategiím pro zvládání stresu dáváte přednost Vy. Které jsou pro Vás nápomocné a které jsou naopak rizikové?
  • Identifikujte své hlavní stresory!
  • Naučíte se a vyzkoušíte si relaxační techniky, které jsou určené přímo pro pracoviště
  • Příklady konkrétních projektů ve firmách. Aneb, jak na to?

Přihláška na kurz

Úhrada kurzu musí být provedena před datem jeho konání.
Storno podmínky: 14 dní a méně dní před konáním akce 50% storno poplatek; 7 dní a méně před konáním akce 75% storno poplatek

Odesláním objednávky souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti MgC Group

Osobní údaje účastníka vyplněné a odeslané ve formuláři v rozsahu jméno, příjmení, poštovní/fakturační adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa, obchodní firma, sídlo zaměstnavatele a pracovní zařazení budou zpracovány společností MgC po dobu 3 let a bezpečně uloženy v souladu s podmínkami zákona o GDPR č. 101/2000 Sb. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím stranám, pouze v případě přihlášení do kurzu Lektor dalšího vzdělávání NSK budou osobní údaje účastníka předány zpracovateli Ministerstvu školství a mládeže za účelem administrace závěrečné zkoušky. Osobní údaje účastníka veřejných kurzů budou použity pro obchodní účely: zpracování registrace účastníka, prezenční listiny, vystavení faktury, pro komunikaci s účastníkem, pro zasílání informací týkajících se objednaných služeb. Účastník může společnost MgC telefonicky nebo e-mailem požádat o výpis, změnu či smazání svých osobních údajů.