Learning strategy a digitalizace

Tuto akci jste již bohužel nestihli, ale pokud máte zájem o toto téma, kontaktujte nás pro individuální domluvu!

Kde: Impact HUB, Drtinova 557/10, Praha 5 - Smíchov
Cena: 3 990 Kč (bez DPH)
Určeno pro: pro personalisty, HR, majitele a jednatele společností, ale i pro každého, koho zajímají HR trendy

Co se dozvíte

Konkrétní pracovní zkušenost je v dnešní době již mnohem méně důležitá, než tomu bylo v minulosti. Současným životním stylem, pokud chcete být úspěšní a chcete držet krok s novými kompetencemi a podporovat inovace, se stává kontinuální vzdělávání.

Není jednoduché se s tím důstojně “popasovat” v dnešním firemním prostředí. Využíváme-li prostředků, které máme k dispozici, jako třeba střet vícero generací na pracovišti, sociální sítě nebo on-line prostředí jako takové, můžeme dosáhnout nemalých úspěchů.

V rámci workshopu bude řešit například:

  • Jak stanovit priority ve vzdělávání?
  • Které kompetence se v současnosti vyplatí posilovat, s ohledem na budoucí uplatnění?
  • Jak využít potenciálu stávajících zaměstnanců ve vzdělávacím procesu?
  • Jak ušetřit čas (sobě i zaměstnancům) při vzdělávání s využitím digitalizace?

Přihláška na kurz

Úhrada kurzu musí být provedena před datem jeho konání.
Storno podmínky: 14 dní a méně dní před konáním akce 50% storno poplatek; 7 dní a méně před konáním akce 75% storno poplatek

Odesláním objednávky souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti MgC Group

Osobní údaje účastníka vyplněné a odeslané ve formuláři v rozsahu jméno, příjmení, poštovní/fakturační adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa, obchodní firma, sídlo zaměstnavatele a pracovní zařazení budou zpracovány společností MgC po dobu 3 let a bezpečně uloženy v souladu s podmínkami zákona o GDPR č. 101/2000 Sb. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím stranám, pouze v případě přihlášení do kurzu Lektor dalšího vzdělávání NSK budou osobní údaje účastníka předány zpracovateli Ministerstvu školství a mládeže za účelem administrace závěrečné zkoušky. Osobní údaje účastníka veřejných kurzů budou použity pro obchodní účely: zpracování registrace účastníka, prezenční listiny, vystavení faktury, pro komunikaci s účastníkem, pro zasílání informací týkajících se objednaných služeb. Účastník může společnost MgC telefonicky nebo e-mailem požádat o výpis, změnu či smazání svých osobních údajů.