Akreditovaný kurz NSK – 2. termín

Lektor dalšího vzdělávání

NA ZKOUŠKU NSK SE HLASTE POMOCÍ NÍŽE UVEDENÉHO PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE. MÁTE-LI ZÁJEM O ABSOLVOVÁNÍ CELÉHO KURZU, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO INDIVIDUÁLNÍ DOMLUVU.

Kdy: 10. 12. 2019
Kde: MgC Group, Pod Děvínem 2894/26, Praha 5
Cena: 21 000 Kč, závěrečná zkouška 3 500 Kč (bez DPH)

Co se dozvíte

Modul 1: Vyjednání cíle tréninku se zadavatelem, příprava scénáře a plánování

Modul 2: Metodika lektorské práce, vyhodnocování vzdělávání

Modul 3: Příprava scénáře a plánování aktivit na tréninkové aktivitě

Modul 4: Interaktivita v lektorské práci, prezentace a příprava na interaktivní část závěrečné zkoušky

Závěrečná zkouška


Přihláška na kurz

Úhrada kurzu musí být provedena před datem jeho konání.
Storno podmínky: 14 dní a méně dní před konáním akce 50% storno poplatek; 7 dní a méně před konáním akce 75% storno poplatek

Odesláním objednávky souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti MgC Group

Osobní údaje účastníka vyplněné a odeslané ve formuláři v rozsahu jméno, příjmení, poštovní/fakturační adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa, obchodní firma, sídlo zaměstnavatele a pracovní zařazení budou zpracovány společností MgC po dobu 3 let a bezpečně uloženy v souladu s podmínkami zákona o GDPR č. 101/2000 Sb. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím stranám, pouze v případě přihlášení do kurzu Lektor dalšího vzdělávání NSK budou osobní údaje účastníka předány zpracovateli Ministerstvu školství a mládeže za účelem administrace závěrečné zkoušky. Osobní údaje účastníka veřejných kurzů budou použity pro obchodní účely: zpracování registrace účastníka, prezenční listiny, vystavení faktury, pro komunikaci s účastníkem, pro zasílání informací týkajících se objednaných služeb. Účastník může společnost MgC telefonicky nebo e-mailem požádat o výpis, změnu či smazání svých osobních údajů.

Jana Puhalová

Jana Puhalová je lektorka, trenérka a konzultantka. Při své práci klade důraz na přirozenost projevu a „zdravý rozum“. Má osobní praktické zkušenosti se vzděláváním managementu, stejně jako s techniky a administrativními pracovníky.

Miroslava Dvořáková

Miroslava Dvořáková je lektor, vysokoškolský pedagog, metodik a konzultant. Zaměřuje se především na lektorské dovednosti, didaktiku dospělých a hodnocení ve vzdělávání.

Magdaléna Prunerová

Magdaléna Prunerová je senior konzultant, trenér, kouč a jednatel MgC Group. Zaměřuje se především na vzdělávání a rozvoj osobnosti a týmové spolupráce pro management.