SDI – nástroj individuálního profilování týmů

 

KURZ JE URČEN

Pro personalisty, HR, majitele a jednatele společností, ale i pro každého, koho zajímá, jak lépe pracovat s motivací pracovníků.

 

INFORMACE O KURZU

Termín: 17. 5. 2018
Cena: 4.990 Kč bez DPH
Kde: MgC Group, Pod Děvínem 2894/26, Praha 5

 

Co je SDI®?

SDI je jedním z světových nástrojů individuálního profilování týmů. To, co dělá tento nástroj odlišným je fakt, že se soustředí na motivaci lidských aktivit. Je to rychlé, zábavné a vhodné pro kohokoliv ve Vaší organizaci. Je to přesné a hlavně to funguje!

Více než 40 let již SDI napomáhá modelovat správná zaměstná­ní pro lidi všude na světě tím, že mění vztahy za účelem zlepšení výsledků.

 

OBSAH KURZU

  • Pochopení rozdílného systému motivačních hodnot
  • Efektivní konflikt management
  • Management silných a příliš silných stránek
  • Převzetí odpovědnosti za silné stránky, které používáte a za výsledky, které produkujete
  • Analýza týmových silných stránek
  • Týmová dynamika a zvyšování produktivity týmů za pomoci efektivních vztahů

 

LEKTOR

Petra Mašková je senior konzultantka, koučka a psycholožka. Zaměřuje se na osobnostní rozvoj, komunikaci a vedení lidí. Má dlouholeté praktické osobní zkušenosti z oblasti psychologie. Přednáší manažerská a psychologická témata na vysokých školách, je mj. součástí lektorského týmu v programu MBA. K jejím oblíbeným tématům patří motivace, zvládání konfliktů a nastavování týmů.

Přihláška na kurz

Úhrada kurzu musí být provedena před datem jeho konání.
Storno podmínky: 14 dní a méně dní před konáním akce 50% storno poplatek; 7 dní a méně před konáním akce 75% storno poplatek